Švédský elegán pro ničím nerušenou jízdu? Volvo S90 na operativní leasing

Operativní leasing

Porovnávání
Uživatelský účet

Články

Švédský elegán pro ničím nerušenou jízdu? Volvo S90 na operativní leasing

Volvo S90 D4 DRIVE-E FWD AUT MOMENTUM 2.0 je stylový švédský sedan s nadstandartním a prostorným interiérem, který si zakládá především na komfortu a kvalitním prožitku z jízdy. Dojem na vás však kromě pohodlí udělá i svou dynamikou, kterou pocítíte hned, jakmile se budete chtít pohnout z místa.


volvo s90 operatioInteriér, který vás nadchne 


Volvo S90 se pyšní jedním z nejhezčích interiérů současnosti. Strukturované dřevěné dekory skutečně připomínají dřevo a nejsou pokryty zbytečnou vrstvou lesklého laku. Designéři interiéru velmi pečlivě vybírali, kam ve voze umístit chrom a dokonce i plastové díly mají provedení srovnatelné s klavírním lakem. 

Co se týče kokpitu, u něj se ve srovnání s jeho předchůdcem Volvem XC90 mnoho nezměnilo. Přístrojová deska je jednoduchá bez zbytečných tlačítek, z části se navíc u tohoto modelu přestěhovala přímo do útrob systému Sensus. Vy se tak budete na první dobrou konfrontovat jen s tou nejnutnější, která se nachází přímo pod devítipalcovým LCD displejem. Jeho ovládání je velmi jednoduché a intuitivní, stačí jednou táhnout prstem a rázem máte na dosah veškerá ovládací tlačítka, která byste jinak museli pracně hledat po celé palubce.


volvo s90 interier operatio 


Nenechte se ničím rušit 


Jízda ve Volvu S90 je dokonale tichá a to nejen kvůli odhlučněnému interiéru a mlčenlivému motoru, ale především díky podvozku, který vývojáři při odhlučňování také neopomněli. Kola a podvozek zaslechnete až ve chvíli, kdy se s vozem ocitnete na velmi hrubém povrchu. Jediným, avšak zanedbatelným původcem ruchu se stane obtékající vzduch, jakmile se ručička na vašem tachometru dostane k dálničním rychlostem. 


volvo S90 radio operatio


Pohodlný pro každého 


Švédský sedan se na první pohled rozhodně neprofiluje jako vůz, který by měli ocenit především pasažéři na zadních sedadlech. Zdání však klame. Sedáky a zadní opěradla disponují výrazným a zároveň velmi měkkým bočním vedením, do kterých rozměrným nástupním prostorem zaplujete doslova jako do peřin a nebude se vám chtít vystoupit ven. 

Komfort jde ruku v ruce s rozměry, jimiž Volvo S90 disponuje. Vůz měří 1,9 metru na šířku a je necelých 5 metrů dlouhý. Do kufru naskládáte náklad o objemu 500 litrů, což sice není vzhledem k ostatním zmíněným parametrům mnoho, stále však odpovídá standardům ve své třídě. 


volvo s90 predok


Jízda, co má šťávu 


Naftový motor D4 Drive-E o objemu 1 969 cm3 a výkonem 188 koní pohání přední nápravu vozu pomocí osmistupňové automatické převodovky. Díky tomu se dostanete z 0 na 100 kilometrů v hodině za rekordních 8,2 sekund. Milovníky svižnější jízdy jistě potěší také maximální rychlost 230 kilometrů v hodině. Bavíme-li se pak o spotřebě, není se čeho bát, kombinovaně automobil pojme jen 4,4 litrů na 100 kilometrů. 


Rádi byste usedli za volant Volva S90? Žádný problém, pořiďte si ho od nás na operativní leasing a vyrazte na projížďku třeba ještě dnes. Aktuální nabídku tohoto vozu najdete zde.Zveřejněno 2. 10. 2017
Nepřihlášený uživatel
Registrovat se