Chcete nový vůz? Vsaďte na německou kvalitu na operativní leasing!

Operativní leasing

Porovnávání
Uživatelský účet

Články

Chcete nový vůz? Vsaďte na německou kvalitu na operativní leasing!

Kdo by neznal německou automobilku Volkswagen se svým typickým znakem dvou překrývajících se písmen V? I přesto, že v překladu zní název této značky "Lidový vůz", rozhodně jsou volkswagenovská auta i něco víc. Německé vozy jsou symbolem kvality již řadu let a jsou tak skvělou volbou jak pro rodiny s dětmi, tak i pro mladé řidiče, kteří kladou důraz především na značku.


volswagen passat na operak



Vyzkoušejte nový Volkswagen Passat


Přesto, že se vozy modelu Passat začaly vyrábět již v roce 1973, jsou u řidičů stále velmi oblíbené. O tom rozhodně svědčí i jeho již osmá generace a rovněž připravovaná devátá generace. Už na první pohled je jasné, že se osmá generace vozů výrazně odlišuje od svého předchůdce. Designéři si na jeho jiném vzhledu dali záměrně záležet. Má ostře řezané tvary na přídi a světla jsou opatřena LED světlomety.

Vozy Passat jsou velmi oblíbené především jako firemní auta, a tak tomu jistě bude i u tohoto modelu. A jako takový musí mít rozhodně kožená sedadla, která jsou v případě Passatu vybavena masážní funkcí, odvětráváním a výhřevem. Oproti dřívějším generacím je v autě více místa, došlo totiž k prodloužení rozvoru o 79 mm. Moc dobře vypadají také detaily na palubní desce, které jsou provedeny v hliníku a měkčených, ale kvalitně vypadajících plastech.


passat na operativni leasing


Pronajměte si vůz na operativní leasing


Jestliže vás Volkswagen Passat zaujal a chtěli byste si v něm pocit z jízdy užívat sami, není nic jednoduššího. Stačí navštívit internetové stránky operatio.cz. Tato společnost umožňuje všem svým zákazníkům pronájem vozu v podobě velmi pohodlného operativního leasingu. Díky tomu se vyhnete všem starostem spojeným s vlastnictvím vozu. Za předem stanovený měsíční poplatek si pouze užíváte nové auto. Vše jde navíc vyřídit online z pohodlí vašeho domova.

Zveřejněno 21. 8. 2017
Nepřihlášený uživatel
Registrovat se