Chcete nový vůz? Vyzkoušejte Peugeot 2008 na operativní leasing

Operativní leasing

Porovnávání
Uživatelský účet

Články

Chcete nový vůz? Vyzkoušejte Peugeot 2008 na operativní leasing

Vyzkoušejte Peugeot 2008 na operativní leasing


Kdo by neznal francouzskou automobilku Peugeot? Typický znak lva ve skoku výrobce používá již od roku 1850. Ovšem v té době byl znázorňován pouze na jízdních kolech. S výrobou automobilů společnost začala až v roce 1890. Od té doby si Peugeot drží v automobilovém průmyslu zaslouženou pozici. V současné době je tato značka vozů velmi oblíbena především u běžných spotřebitelů a rodin s dětmi. Stejně je tomu i u modelu Peugeot 2008.


Peugeot 2008 na operativní leasing červený


Auto do terénu i do města


Jde v podstatě o malý crossover, jejichž obliba u zákazníků každým rokem stále více narůstá. Každý touží po bezpečném, na jednu stranu terénně a na tu druhou elegantně vypadajícím, voze. A Peugeot 2008 je přesně ten typ auta, za kterým se na ulici ohlédnete. Něco málo z designu si vypůjčil od staršího modelu Peugeot 208, ovšem je zde o poznání více chromovaných doplňků, a i přesto nevypadá auto přeplácané. Velmi elegantní je rovněž interiér vozu. Řidiči také jistě ocení možnost nastavení výšky volantu i sedadla. Zcela dostačující je i motor a výkon ve všech nabízených vozech. Ve městě vás překvapí tichou jízdou, ale určitě se neztratíte ani v lesním terénu. Jediné, co byste mohli výrobci mít za zlé, je to, že si automobil nemůžete zakoupit s pohonem na všechna čtyři kola.


peugeot


Zkuste operativní leasing


Pokud vás vůz Peugeot 2008 zaujal a rádi byste si jej vyzkoušeli na vlastní kůži, není nic jednoduššího. Nemusíte zoufat ani v případě, že momentálně nedisponujete částkou, která by vám zakoupení nového či staršího auta umožnila. Stačí se podívat na internetové stránky operatio.cz. Společnost nabízí všem zákazníkům možnost operativního leasingu. Tím se vyhnete všem starostem spojeným s vlastnictvím vozu. Automobil sice užíváte jako běžné auto, ale měsíčně platíte pouze předem stanovenou částku. Operativní leasing za vás řeší všechny starosti s pojištěním i servisem a vám umožní užívat úplně nové auto. U společnosti Operatio můžete navíc vše vyřídit online. 


Podívejte se na naši aktuální nabídku Peugeotů 2008. Jsou ihned k odběru a v cenách speciálně pro vás. 

Zveřejněno 17. 7. 2017
Nepřihlášený uživatel
Registrovat se