Porovnejte si vybrané vozy díky nové funkci!

Operativní leasing

Porovnávání
Uživatelský účet

Články

Porovnejte si vybrané vozy díky nové funkci!

Nemůžete se rozhodnout pro konkrétní vůz z naší nabídky a vaším jediným kritériem není jen cena splátek za leasing? Pak oceníte novou a dlouho očekávanou funkci, která na našich stránkách přibyla. Seznamte se s Porovnáním aut.


Porovnání nebudete hledat nijak složitě. Hned na úvodní stránce vám padne do oka modrá ikonka se sloupcovým grafem u každého z vozů. Po kliknutí na ni si přidáte dané auto k porovnání. Vůz si ale můžete přidat i v detailních informacích k vozu. A jakmile máte zvoleny všechny alternativy, vpravo nahoře si pod ikonkou zobrazíte vámi vybrané vozy.


OPERATIO porovnávaní ikonka


V první části porovnání si můžete přehledně projít, která z aut splňují vaše požadavky na specifikaci. Například to, jestli auto spadá do kategorie osobních vozů, jakého roku výroby auto je, jaké má nároky na palivo, jeho výkon, objem, typ převodovky, typ pohonu či barvu konkrétního vozu. 

Pokud vás zajímají další detaily k výbavě, dozvíte se o nich v další části. Ihned máte přehled o tom, jestli má vámi vybraný vůz autorádio, airbagy, klimatizaci, ABS, ESP, parkovací kamery a senzory nebo další funkce.


Porovnávaní přidání OPERATIO


Všechny vaše otázky ohledně splátek pak zodpoví poslední část srovnání. Určitě vás bude zajímat například to, jestli operativní leasing konkrétního auta zahrnuje pojištění, dálniční známku, údržbu a servisní náklady či pneuservis. Kromě toho si můžete porovnat výši havarijního pojištění.

Finální cenu za operativní leasing pak máte shrnutou pod celým výčtem informací. Ceny zde najdete jak s DPH, tak bez DPH.


Porovnávaní přehled OPERATIO


Porovnání aut není jedinou novinkou na našem portále. S ukončením dosavadní beta verze pro vás dál rozšiřujeme nabídku vozů a služeb. Chceme, aby zákazníkům i klientům vyhovoval portál co nejvíc, proto pokračujeme na jeho optimalizaci. Věříme, že se vám veškerá vylepšení budou líbit.

Zveřejněno 24. 4. 2017
Nepřihlášený uživatel
Registrovat se