Revoluce mezi operativními leasingy je tady!

Operativní leasing

Porovnávání
Uživatelský účet

Články

Revoluce mezi operativními leasingy je tady!

Toužíte po novém autě, uvažovali jste nad leasingem, ale nechcete řešit problémy kolem pravidelné údržby nebo následný prodej vozidla? Právě vy byste měli nyní popřemýšlet nad operativním leasingem.


Proč právě operativní leasing?


Momentálně hojně využívaná služba si v České republice získala velké obliby. Ve většině leasingových společnostech platí, že v závislosti na druhu smlouvy vám měsíční poplatky většnou pokryjí nejen pronájem nového vozidla, ale i základní servis, povinné ručení i havarijní pojištění.


Nový portál s jednoduchým prostředím


Ještě větší usnadnění přináší služba OPERATIO. Jedná se o první portál u nás, díky kterému si operativní leasing můžete sjednat online. Vše vyřídíte jednoduše z pohodlí domova, bez front a bez otravného obíhání banky. Portál je navíc přátelský k uživatelům a prohlížet si ho můžete i na telefonu či tabletu. Navíc, kdykoliv si nebudete vědět rady, pomohou vám na telefonické lince.

Kromě výhodného vyřízení online se můžete těšit z neustále se rozrůstající nabídky vozů. Auta jsou navíc skladem, což značně zkrátí dobu, po kterou musíte na své nové auto čekat.


Revoluce


Nečekejte na auto déle, než je nutné


Chcete si auta užívat co nejdřív? U většiny leasingových společností může být háček v tom, že vyřízení vaší žádosti i naskladnění vozu se může kvůli výše uvedeným důvodům protáhnout až na několik měsíců. Se službou OPERATIO se díky řadě vylepšení můžete nového auta dočkat již během pár týdnů.
Zveřejněno 8. 2. 2017
Nepřihlášený uživatel
Registrovat se