Toužíte po hatchbacku? Vaše přání splní Kia Cee'd na operativní leasing

Operativní leasing

Porovnávání
Uživatelský účet

Články

Toužíte po hatchbacku? Vaše přání splní Kia Cee'd na operativní leasing


Druhá generace Kia Cee'd katapultovala korejskou firmu zpět mezi známé značky. Model se stal okamžitou konkurencí pro malé rodinné hatchbacky, jakým je třeba Ford Focus. Spotřebitele se snaží získat na svou stranu především kombinací příznivých cen, malých provozních nákladů a sedmileté záruky.


Druhá generace přinesla ve srovnání s tou první několik změn. Ne každý šroubek je nový, ale interiér a design prošly slušnou proměnou. K dispozici jsou čtyři benzinové a dva dieselové modely, existuje i sportovní model GT.


kia ceed operatio


Motor odvádí svou práci dobře


Základní benzínový model s objemem 1,4 litru je překvapivě flexibilní a podle zkušeností řidičů si vede téměř tak dobře jako 1,6litrová varianta, která je pochopitelně výkonnější. Nejlevnější diesel o objemu 1,4 litry to zvládne z 0 na 100 za 13 sekund. Při mnohých testech vyšlo najevo, že za zvážení určitě stojí 1,6litrový CRDi diesel.


Volant bohužel reaguje docela pomalu. K dispozici je Flex Steer systém, který umožňuje volbu tří režimů řízení, ale rozdíl mezi nimi není téměř žádný.


kia ceed operatio interier


Uvnitř vás čeká veškerý komfort


Sedadla jsou pevná, při dlouhé jízdě poskytují dobrou oporu. Výbava se pochopitelně liší dle třídy, vyšší modely jsou vybavené parkovacím asistentem, automatickými světlomety a stěrači, xenonovými světly i chytrým informačním systémem. Ten je oproti konkurenci přehledný, Kia evidentně nedbala tolik na design, nýbrž raději na použitelnost. Všechny modely jsou vybaveny Bluetooth připojením a USB konektory, mezi předními sedadly jsou dvě zásuvky.


kia ceed operatio siva


Nikdo se nemusí bát o dostatek místa


Kia Cee'd patří k největším vozidlům ve své třídě, v kabině je spousta místa, a to i na nohy. Zadní sedačky lze samozřejmě sklopit, abyste mohli rozšířit zavazadlový prostor. K dispozici je 380 litrů prostoru, takže bez problémů odvezete týdenní nákup i kočárek. Když sklopíte zadní sedadla, dostanete až 1642 litrů. Prostoru je skutečně hodně.


kia ceed tachometr operativni leasing


Chcete řídit svou Kiu Cee'd na operativní leasing?


Kiu Cee'd na operativní leasing nabízí firma OPERATIO. Můžete si vybrat z modelů na naftu i benzin s různým objemem a výbavou. Jaký budete řídit vy? 


Podívejte se na naši aktuální nabídku vozů Kia Cee'd. Jsou ihned k odběru a v akčních cenách.  

Zveřejněno 29. 8. 2017
Nepřihlášený uživatel
Registrovat se