Toužíte po novém kombíku? Zkuste Hyundai i30 na operativní leasing!

Operativní leasing

Porovnávání
Uživatelský účet

Články

Toužíte po novém kombíku? Zkuste Hyundai i30 na operativní leasing!

Když vám doslouží auto zrovna v čase dovolených, je to vždycky k vzteku. Naštěstí existuje operativní leasing, s nímž si může pořídit nový vůz i ten, kdo má aktuálně hlouběji do kapsy. Pokud se nemůžete rozhodnout, vsaďte na vyladěnou Hyundai i30.


Hyundai své modely pravidelně omlazuje


Proč dnes z velkého výběru modelů na trhu zaostříme právě na i30? Automobilka Hyundai totiž tento oblíbený model po pěti letech znovu omladila a na světě je novinková třetí generace. Již na první pohled zaujme hladkým designem, který se od sportovního vzhledu předchozího modelu výrazně liší. Kdo preferuje eleganci a naleštěné plochy, přijde si na své. Interiéru pak dominuje horizontální linie palubní desky s multimediálním systémem, kterou můžete vybavit osmipalcovým displejem. Kvalitní zpracování a volba odolných materiálů u všech částí vozu slibuje, že vám vydrží dlouho v reprezentativním stavu.


i30 za jazdy


Jaká je nová Hyundai i30


Reklamní bannery slibují, že toto auto ujede všem. Můžeme potvrdit, že při jízdě je i30 skutečně velmi dynamická, a přitom výrobce nic neošidil na bezpečnosti. Až si to budete frčet rychlostí 180 km/h, nejmodernější asistenční systémy se postarají o to, aby váš výlet neskončil špatně. V limitované edici zaujme například autonomní nouzové brzdění AEB, sledování únavy řidiče nebo systém varování před čelním nárazem. Pro řidiče i spolujezdce je i30 naprosto komfortní a poskytuje dostatek prostoru. V zimě oceníte vyhřívaná sedla i volant, stejně jako fakt, že se auto velmi snadno vytopí. Moderní interiér reflektuje dobu, nabízí velký displej s přehledným menu a dobře zpracovanými ikonami, a samozřejmě hned několik možností k připojení či dobíjení multimediálních zařízení.


i30 most


Uživatelé si vůz pochvalují


Automobilka Hyundai pravidelně zkoumá názory svých klientů, proto se také zeptala, jak by ohodnotili aktuální kombi modely. Není žádným překvapením, že i30 se umístila na první příčce s celými 92 %. Nejvíce si cenili bezpečnosti a komfortu, byli nadšení z designu a průměrně 96 % získala také radost z jízdy. Kromě hodnocených položek se objevila také řada pochvalných recenzí: řidiči si chválili jak přehlednost funkcí na palubní desce, tak příznivou cenu vozu a spotřebu paliva, slušnou akceleraci i tichý chod a dostatek prostoru na nohy. Vůz se dobře řadí, je vybaven skvělými brzdami a měkkým podvozkem, který tlumí vibrace. Je jasné, že s Hyundai i30 dostanete přesně to, co očekáváte. Jediným nedostatkem se zdá být horší viditelnost při parkování kvůli širším sloupkům, ty však mají bezpečnostní účel.


hyundai i30 predok


Hyundai i30 od společnosti OPERATIO


Rozhodli jste se pro novou i30 a chcete si jej pořídit absolutně bez starostí? Operativní leasing od OPERATIO si snadno sjednáte online, bez jakéhokoliv čekání. Pokud ještě váháte mezi několika modely, na internetových stránkách této společnosti si jednoduše srovnáte jejich ceny. Objednávky pak můžete spravovat ve vašem uživatelském profilu.


Podívejte se na naši aktuální nabídku Hyundai i30. Jsou ihned k odběru a v akčních cenách.  


Zveřejněno 28. 7. 2017
Nepřihlášený uživatel
Registrovat se