Volvo XC90 je jedním z nejlepších luxusních SUV na trhu. Pořidte si ho na operativní leasing.

Operativní leasing

Porovnávání
Uživatelský účet

Články

Volvo XC90 je jedním z nejlepších luxusních SUV na trhu. Pořidte si ho na operativní leasing.


Vysoká bezpečnost, snadná ovladatelnost, komfortní sedadla. Přidejte ještě velký zavazadlový prostor i luxusní design a výsledkem je Volvo XC90. Letošní model tohoto úspěšného SUV je zase o kousek lepší než ten loňský, a pokud uvažujete o jeho pořízení třeba na operativní leasing, máte se na co těšit.
X90 uspokojí opravdu každého zájemce. Kdo touží jen po základech, pro toho bude vhodná verze T5 s pohonem předních kol. Pro milovníky sportovních aut je skvělá T6 R-design s pohonem všech kol. Potrpíte-li si na luxus, učaruje vám T8 Plug-in Hybrid. A pak je tady ještě nádherná T8 Excellence. Skvělý kompromis nabízí dieselový motor D5, který poskytuje se svým výkonem 235 koňských sil dostatečnou dynamiku při zachování rozumné spotřeby.


volvo xc90 operativni leasing


Design na jedničku


O provedení viditelném zvenku snad není potřeba mluvit. Volvo XC90 vypadá jako jedno z nejatraktivnějších vozidel své třídy, automobilka si dala záležet na každé křivce i detailu. A úplně stejně to vypadá i uvnitř. Kůže, matné dřevo a elegantní kov působí jako luxusní hořká čokoláda mezi čokoládami na vaření. Švédský cit pro minimalismus je tu znát.

Volvo je známé tím, že do svých vozů dodává pohodlné sedačky, a u modelu XC90 tomu není jinak. Obzvlášť v předních sedadlech se vám bude sedět pohodlně i po několika hodinách na silnici. Místa na nohy je dost, a to i 

tehdy, pokud nepatříte zrovna mezi nejmenší osoby.


volvo xc90 operak


Technologie a bezpečnost jsou uspokojivé


Na řidiče čeká dotyková obrazovka se systémem Sensus, který lze libovolně nakonfigurovat. Bohužel občas nedokáže rozpoznat dotykové příkazy. O to více potěší jiné systémy, jimiž je vozidlo vybaveno. Například funkce varování před nárazem funguje velmi spolehlivě. Auto vás dokonce samo zbrzdí. Dokáže také sledovat jízdní pruhy.


volvo xc90 operatio


Pocit z jízdy je daleko komfortnější, než byste očekávali


Volvo XC90 vypadá robustně a nemotorně, ale opak je pravdou. Je mnohem sportovnější, než byste očekávali. Díky dvoulitrovému čtyřválcovému motoru si parádně poradí na dálnicích i méně kvalitních cestách. Nárazy necítíte, auto je pružné, budete se v něm cítit dobře.

Láká vás projížďka v pořádném SUV? Pořiďte si ho na operativní leasing od OPERATIO. V nabídce je několik variant v černých, bílých a stříbrných barvách, které jen umocňují dojem luxusu.


Podívejte se na naši aktuální nabídku vozů Volvo XC90. Jsou ihned k odběru a v akčních cenách.  


Zveřejněno 11. 9. 2017
Nepřihlášený uživatel
Registrovat se